Huis Zypendaal
Over Hokus, Pokus, Pilatus, Pas....
Professor Bombasticus en zijn Magisch Laboratorium van de Geschiedenis komt naar Huis Zypendaal! Kindertheater met hoogstaande techniek: hij maakt zijn goedgelovige publiek onzichtbaar en laat ze door muren lopen.
Met zijn poedertjes en sapjes maakt professor Bombasticus een toverdrank die kinderen verandert in monsters en gelukkig ook weer andersom. Gevraagd en ongevraagd geneest hij iedereen met zijn toverdrank, vooral mensen die nog ziek moeten worden! Onthullend en explosief; hij laat alle mensen lachend in de lucht springen en reist weer verder… De voorstelling is geschikt voor alle leeftijden en duurt circa 45 minuten.
Leeftijd: 3 + Dagen: Zaterdag 29 oktober: 11.30, 13.00 en 14.30 uur Locatie: Kasteel Zypendaal Adres: Zijpendaalseweg 44, Arnhem Duur: 45 minuten Entree: € 13,- volwassenen en € 8,- voor kinderen van 4 t/m 18 jaar en € 3,- kinderen t/m 3 jaar. Reserveren: via de website van Huis Zypendaal |