Terug  



Assepoester

Musis en Stadstheater
Di 14 okt
Dans
3+
Over de voorstelling Assepoester
Het Kleine Theater maakt het beroemde sprookje van Assepoester voor de allerkleinsten. Dag in dag uit moet Assepoester werken voor haar gemene, valse stiefzussen. Poetsen, poetsen en nog eens poetsen. Waarom heet ze eigenlijk geen Assepoetster?
 
Ze droomt van een prins die haar zal redden. Op een dag lijkt haar droom uit te komen. De goede, beetje vreemde Fee betovert haar en ze mag naar het bal. Maar ze moet om klokslag 12 uur thuis zijn.  Zal de prins haar ooit nog terugvinden, zal haar droom uitkomen?
 
Over de makers
Het Kleine Theater bestaat uit de makers en actrices Vimala en Anke. Ze maken theater voor jong en oud. De voorstellingen zijn gebaseerd op bekende sprookjes, oude verhalen of mooie liedjes, waar een heel eigen draai aan is gegeven, zodat het niet eng is voor de kleinste bezoeker, maar ook zeker niet saai voor de oudste.
Dagen:
Di 14 okt: 14.30 uur

Toegankelijkheid: Musis en Stadstheater is goed toegankelijk

Locatie: Musis en Stadstheater
Adres: Velperbinnensingel 10, Arnhem

Duur: 45 minuten
Entree: Kinderen tot 12 jaar gratis, volwassenen €15,-
Reserveren:


  Reserveren  


  Tickets  


  Terug